Duben 2007

Proč ji T- music nechce ???

3. dubna 2007 v 16:29 | Káťa |  Lucka Vondráčková
Lucky klip v T-music? NIKDY! PROČ?!

Ještě žádný Lucky videoklip nebyl v hitparádě T-music na TV Prima, proč?

Vždyť klip Vítr je velice úspěšný (v hitparádě ESO byl 4 krát první). Ploužák Strach a jeho klip také v ESU vítězil a získal "Červené Eso". A to není vše! Lucka k poslední desce Boomerang natočila další klipy - taneční Nech mě jít, který byl dost žádaný u diváků hudební TV Óčka. Nečekaně Lucka překvapila s dalším klipem - natočený na jeden záběr - Úplně down. Lucka točila dál a přišla s hudebním videem na monstrózní písničku Markytánka, kde v kostele hraje orchestr a Lucka baletí s českým mistrem v baletu - M. Kostovčíkem!

Proč ani jeden z těchto klipů NIKDY v T-music nezahráli?! Přišlo nám za ten rok už dost e-mailů, že jste psali do T-music moderátorovi Liborovi Boučkovi, ale odpověď ŽÁDNÁ!

Víme, že TV Prima s Luckou dobře vychází! Lucku si pozvali již několikrát do svých pořadů (finále Vyvolených 2, Bar, Inkognito, ...). Problém je jinde! T-music je nějakým způsobem spojené s rádiem EVROPA 2, kam mají Lucky písničky PŘÍSNÝ ZÁKAZ! Nejhroší je, že ti, co Lucku nemají rádi a na Evropě 2 rozdávají takové zákazy, nejsou vidět! Smutný je i to, že se takové zákazy přenáší i do T-music.

Libor Bouček má Lucku rád - ve svém dotazníku jí uvedl mezi své oblíbené herečky. Dokonce si Lucku pozval před rokem do svého pořadu, ale zahrát klip NEŠLO! Libor bohužel takové pravomoce nemá, ale třeba by se mohl přimluvit. Dokonce jsme se dozvěděli, že i přesto, že se nesmí na rádiu EVROPA 2 nic od Lucky zahrát, tak Libor ve své noční show podlehl přáním posluchačům a v rubrice "Za trest - písnička na přání" Vítr zahrál.

Je to děsný. Copak v tomhle koutu českého showbusinessu není spravedlnost? O velení Evropy 2 v T-music tušíme už přes rok a je to stále stejný :-( Chtělo by to napsat někomu "vyššímu", kdo má snad všechny pořady na TV Prima pod palcem.. Třeba se obrátit přímo na výkonného ředitele pana Petra Chajdu (e-mail: info@iprima.cz) :-)
Deska roku - Lucie Vondráčková
Kliknutím zobrazíte větší formát - Miss Europesport 2006 - Lucie Vondráčková
Kliknutím zobrazíte větší formát - Lucie Vondráčková
Kliknutím zobrazíte větší formát - Večírek Slavíků - Lucie Vondráčková letos skončila na čtvrtém místě
Kliknutím zobrazíte větší formát - Deska roku - Lucie Vondráčková
Kliknutím zobrazíte větší formát - Lucie Vondráčková na křtu CD Kvaska