Srpen 2006

Hlasujte PLS !!!

24. srpna 2006 v 13:19 | Káťa
Ahojky lidišky....hlasujte pls pro mou kamaládku v jedné soutěži o nej blogísek !!! byla bych vám moc vděhttp://big-soutez.blog.cz/čná !!!! Hlasujte pro 13 !!! díky mocinky moc !! :-*
Jo,a taky nezapomeňte hlasovat pro pls :o) tady je odkaz zde jsem Káťa-Ashley díky moc !!!

Kimberly Wyatt

23. srpna 2006 v 19:35 | Káťa |  The Pussycat Dolls
Od sedmi let tancovala a od čtrnácti si tak přivyělávala na studie.V 17 dokončila studium a odstěhovala se do Las Vegas kde chodila na různé konkurzy.Tancovala na zaoceánských parnících a v kasínech.Potom se přestěhovala do L.A. a oběvila se v klipu Nicka Lacheye ,kde na ní narazil ,už zmíněný Robin Antin.
Photečky

Ashley Roberts

23. srpna 2006 v 19:22 | Káťa |  The Pussycat Dolls
Už od tří let se věnuje tanci ,v desíti zpěvu.Přd 4 roky se přestěhovala do L.A. kde se oběvila v několika raklamách a pak si našla cestičku k PCD.
Photečky

Jessica Sutta

23. srpna 2006 v 19:08 | Káťa |  The Pussycat Dolls
Jessica se od čtrnácti věnuje tanci .Chodila do taneční školy kde jí natolik uchvátil balet že se mu začala věnovat ,ale po zranění se soustředila na divadlo.A po několika měsících se vrátila zase k tanci.Vystupovala v několika filmech a do Pussycat Dolls s dostal díky tomu že byla včas na správném místě.Když byla na taneční zkoušce všiml si jí zakladatel PCD Robin Antin.
Photečky

Melody Thorton

23. srpna 2006 v 18:53 | Káťa |  The Pussycat Dolls
Melody má užasný hlasový rozsah po své mexické babičce ,která byla zpěvačka a její afroamerický dětdeček byl bluesový kytarista.Ještě před Pussycat Dolls doprovázela řadu zpěváků a zpěvaček.Než se PCD proslavili doprovázeli Christinu Aguileru v Mtv Diary kde je poprvé Melody oběvila.Jejich vystoupení se jí natolik líbylo ,že si ho nahrála a přehrávala pořád dokola.Až jednou se Melody dozvěděla že PCD shání členy neváhala ani minutu a vydala se na konkurz.
Photečky
© Universal

Carmit Bachar

23. srpna 2006 v 18:31 | Káťa |  The Pussycat Dolls
Carmit je žena mnoha původů matka má holandsko-indonézké předky a otec je z Izraeli.Založila neziskovou organizaci Smile with me pro děti ,které trpí roštěpem rtu.Sama se s ním narodila(ale je k nepoznání).Vystupovala v klipu Ryckyho Martina - La Vida Loca a v moha jiných projektech jako například reklami a vedlejší role ve filmu.
Photečky

Nicole Scherzinger

23. srpna 2006 v 18:00 | Káťa |  The Pussycat Dolls
Nicole se narodila v exotickém Havaji(odtut snědá pleť).Už od malička se věnovala tanci a zpěvu.Ve čtrnácti se Nicole přestěhovala z Havaje do Kentucky.Ze začátku nemohla zapadnout mezi kolektiv kvůly pleti ,ale nakonec si našla spoustu kamarádů.Jeden čas si přividělávala jako modelka a po několika vystřídaných skupin se dostala k Pussycat Dolls.
Photečky :o)


Jmenovky,vizitky

23. srpna 2006 v 14:46 | Káťa |  Olsenky
Jmenovky
Vizitky

Kalendář

23. srpna 2006 v 14:36 | Káťa |  Olsenky

Záložky

23. srpna 2006 v 14:30 | Káťa |  Olsenky
Ash-Lesezeichen001
MK-Lesezeichen001
lesezeichen003
lesezeichen004
lesezeichen002
lesezeichen001
MKATeen
LesezeichenKopie.jpg
laym72.jpg
laym73.jpg
bokmerke12.jpg
bokmerke13.jpg
bokmerke11.jpg
bokmerke10.jpg
¨

Dopisní papíry

23. srpna 2006 v 14:18 | Káťa |  Olsenky

Destiny´s Child :-D

16. srpna 2006 v 15:26 | Káťa |  Destiny's Child
Osud se naplnil - nejslavnější r&b kapela Destiny`s Child se po sólových albech svých členek Beyoncé, Michelle a Kelly opět vrací v roce 2004 se společným albem "Destiny Fulfilled".

Destiny Fullfilled (vyplněný osud) je jejich šestým albem, opět bohatým na rytmy, vzletné harmonie, opět plným vášně, ale také cílevědomě budovaného stylu. Nejenže je to jejich dosud nejsilnější album, ale také album, k němuž byly Destiny´s Child předurčeny.

Výkonné produkce se ujali Beyoncé Knowles, Kelly Rowland, Michelle Williams a Mathew Knowles. Beyoncé je klíčovou osobností pro produkci každého z tracků alba a je také zodpovědná za hudební koncept alba a vokální aranže. Její pečlivá a neúnavná snaha pohrát si i s nejmenším detailem a nezměrný muzikální entuziasmus z alba dělá dosud nejpodařenější nahrávku Destiny´s Child.

Při poslechu Destiny Fullfilled si uvědomíte jak skupina vyzrála po pěvecké, skladatelské - ale také "ženské" stránce. Hudební zkušenosti Beyoncé, Kelly a Michelle se tu mísí s jejich vlastními životními zkušenostmi.

"Na nahrávce je slyšet naše zranitelnost," tvrdí Beyoncé. "Vždy jsme skládaly silné písničky, které ženám dodávaly odvahu a takové skladby jsou i na novém albu, ale zároveň jsme tentokrát daly prostor našim slabostem. Citům, pláči, přátelství. Písničky jsou tentokrát vrstevnatější a obsažnější než kdy dříve, protože jsme potřebovaly promluvit o spoustě věcí, které se nám v životě udály."Jsme také o něco atarší, zkušenější než když jsme nahrávaly alba coby teenagerky."

Destiny Fulfilled překvapí šířkou a hloubkou svého hudebního záběru mnoho jejich dosavadních fanoušků. Tři roky, které uplynuly od vydání předchozího alba Survivor, jsou pro zvuk nahrávky důležitější než by se mohlo zdát. Každá z členek mezitím posbírala zcela nové zážitky na sólové dráze.

Přes vyčerpávající výkony, kdy každá bojovala sama za sebe, jsou Destiny´s Child zpátky svěží a nažhavené na návrat na vrcholy hitparád. Únavu byste u nich hledaly marně. "Měly jsme dohodu: po Survivoru si každá zkusí sólový projekt a poté se k sobě opět vrátíme a uděláme novou společnou desku," tvrdí Kelly. "Tenhle plán byl založen hodně na přátelství, které nás všechny tři spojuje". "Věděly jsme, že si sólové desky nebudeme závidět, ale budeme jedna druhé vyjadřovat maximální podporu," vyznává se Beyoncé.

"Plán natočit další desku společně byl jistý. Věděly jsme, že o ni stojí naši fanoušci a také že nás baví společná práce. To rozhodlo, dále nebylo co řešit. Přestávka na sólové desky nám umožnila načerpat nové vlivy, každá si navíc zkusila to, o co stála. Měly jsme ale srovnané, že se k sobě vzápětí vrátíme a vrhneme se na další společný projekt. Načerpaly jsme tak energii, i jsme nějak lidsky vyrostly a o to víc jsme si potom užily společné nahrávání. Když mezi vámi panuje přátelství, ani to nemůžete brát jako práci. Je to nádherný zážitek."

V minulosti mnozí fanoušci pochybovali o autorském přínosu Kelly a Michelle pro tvorbu kapely. Beyoncé podoýká, že právě sólové projekty jim nabídly možnost etablovat se jako schopné hudebnice a najít vlastní muzikantskou identitu. "Když došlo na nahrávání Destiny Fullfilled, měla jsem jako producentka za úkol předvést lidem jak skvěle zní vokály Kelly a Michelle a jaký talent se v nich doposud skrýval. Je úžasné mít kapelu, ve které se sejdou tři zpěvačky. Ne nějaké tanečnice, ale plnohodnotné zpěvačky! Naše sólové projekty a právě Destiny Fullfilled dokázaly jednou provždy to, co my samy už víme dávno: že každá z těchto tří zpěvaček obstojí i sama o sobě."

Destiny Fulfilled v sobě spojuje mnoho zvukových vlivů, od soulu, přes R´n´B, pop až k modernímu gospelu. "Když došlo na harmonie a aranže, věděly jsme, že to je právě ta výzva. Výzva dokázat, že takovéhle věci zvládneme."

Ovšem snad ještě větší výzvou bylo tématické ladění Destiny Fullfilled. Spíše než kolekcí jednotlivých písniček je to příběh ženského putování životem se všemi jeho vzlety a pády, láskami i rozchody. Jednotlivé písně jsou kapitolami tohoto "románu". Ten otevírá úvodní erotickým nábojem nabitá sladba Lose My Breath, při níž se skupina po letech pracovně opět setkala s dlouholetým přítelem Rodneym Jerkinsem. "Pracovat s Rodneym opět po čase bylo super," vysvětluje Michelle. "Přišel s novou energií, chutí a nápady, které se staly základem nového soundu"

"Když jsme poprvé slyšely 'Lose My Breath,' hodně nás to chytilo, líbilo se nám to energické tempo, které mnoho dnešních rychlých skladeb postrádá. Ten beat mi připomněl bubny na zápasech školního fotbalového mužstva, také se mi vybavila vzpomínka na dětství, kdy jsem na tenhle rytmus vždy chtěla divoce tancovat. Rychlost tance, která bere dech také dala písničce i název."

"Radostná nálada, jako když potkáte sympatického kluka se zase stala základem následující písně "Soldier", kterou produkoval Rich Harrison a hostují na ní také Lil Wayne aT.I. Zatímco "Lose My Breath" zachycuje prvotní nával vzrušení, potom hluboké beaty "Soldier" náladu posouvají k očekávání ženy, co s tímto mužem přichází, fakt, že potřebuje "vojáka", který ji bude chránit. Oddanosti a až zbožné úctě je poté věnována skladba "Cater 2 U" produkovaná Rodneym Jerkinsem. S rýmy jako: "Let me help you take off your shoes/ let me feed you whatever you desire," je "Cater 2 U" o nalezení toho výjimečného "vojáka" a snaze udělat pro něj první poslední..

Možná trochu nečekané od těchto sebevědomých, nezávislých žen? "Ano, odhalujeme naší křehčí stránku," souhlasí Kelly. "Vím, že tahle písnička bude některé lidi šokovat, ale je to o tom, že takové věci žena ráda udělá pro muže, který si je skutečně zaslouží a váží si jich."

Poté co se Destiny´s Child předvedou se srdcem na dlani zavedou pro změnu posluchače na intimní výlet, jehož protagonistka touží po svém milém (skladba "T-Shirt"), začíná se divit důvodům, proč se k ní její muž chová zle ("Is She The Reason" ovlivněná soulovým soundem sedmdesátých let), až k momentu, kdy ztrácí strach říct mu své výčitky (Hymnická "Girl") až k zážitkům naprosté rezignace při rozchodu (emocemi nabitá "Through With Love" za účasti Mario Williamse). Vše vrcholí v bodu, kdy si uvědomuje, že je konečně schopná najít si pravou lásku. (příznačně nazvaná písnička "Love", vůbec první "negospelová produkce" Errona Williamse, bratra Michelle. Podle Beoncé Love "dokončuje příběh, protože v ní nacházíme lásku, kterou v sobě člověk vždy choval k Bohu. To je lidským osudem, který se právě naplnil.

Destiny´ Child album nahrály za tři týdny, během kterých ve studiu eliminovaly vlivy kohokoliv jiného než zúčastněného uměleckého týmu. "Tímhle způsobem jsme nikdy předtím nepracovaly," říká Michelle. "A byla to další z výzev, které nás při nahrávání čekaly. Mít na nahrávání takhle krátká čas nás donutilo opravdu plně stoprocentně se soustředit a nerozptylovat se jako dříve okolím." To ovšem neznamená, že by ve studiu vládla dusná a nudná pracovní atmosféra. Legrace bylo podle Kelly až až: "Sotva jsme se sešly, už nám jely pusy jako kolovrátek a dělaly jsme nejrůznější legrácky. S Beyonc= a Michelle by to ani jinak snad nešlo."

Po skončení prací na albu Survivor, které vyhrálo cenu Grammy v kategorii Best R&B Performance By A Duo or Group with Vocals, a osmidenních vánočních prázdninách v roce 2001 se slečny načas rozešly splnit si své s´olové hudební choutky.

V dubnu 2002 vychází Beyoncé jako první člence Destiny´s Child sólové album. Heart To Yours, kolekcle gospelových nahrávek Michelle vzápětí dobude vrchol prodejní hitparády gospelových desek, její druhé gospelové album Do You Know si vede obdobně úspěšně: v Top Gospel Album Chart se probojovalo hned po vydání v únoru letošního roku až na třetí příčku, v Top Christian Album Chart bylo ještě o jednu pozici výše. Michelle byla kritikou také kladně hodnocena za své účinkování v hlavní roli v Aidě na Broadwayi, ve které nahradila v listopadu 2003 Toni Braxton.

Debut Kelly Rowland "Simply Deep" (vyšel v říjnu 2002) obsahoval Number One Billboard hit "Dillemma", duet se slavným rapperem Nellym, díky němůuž nakonec také obdrželi cenu Grammy v kategorii Best Rap/Sung Collaboration, Album se stalo velmi úspěšné v mezinárodním měřítku, v Británii dobylo první místo žebříčku, ve Státech si odnesl bronzovou medaili z klání v Billboard Hip-Hop Chart.

Beyoncé načala svou hereckou kariéru rolí ve filmu MTV "Carmen: A Hip Hopera.", svůj velký komediální talent předvedla coby "Foxxy Cleopatra" v komedii "Austin Powers In Goldmember," po boku Mikea Myerse. Zářila vedle Cuby Goodinga, Jr.ve filmu "The Fighting Temptations." Její nejnovější prací pro film je role v prequelu ke slavné sérii filmů o Růžovém panterovi. Kde Steve Martin hraje inspektora Clouseaua a Xaniu ztvárnila Beyonce.

Beyoncé se sólové poprvé vydala napříč Amerikou, aby na turné podpořila svůj multiplatinový debut Dangerously In Love, který ji přinesl dvě ceny Grammy za Best Contemporary R&B Album a Best R&B Song za "Crazy In Love," hitový singl nazpívaný s rapperem Jay-Z. S pěti získanými cenami Grammy vyrovnala Beyoncé rekord, který ustanovila v roku 1999 Lauryn Hill a v následujících letech jej vyrovnaly ještě Alicia Keys (2001) a Norah Jones (2002)-"za nejvíce cen Grammy vyhraných ženou v jednom roce"

V co doufají členky Destiny´s Child s novým albem? Jakou očekávají reakci fanoušků? "Chceme, aby se tohle album stalo nadčasové, aby stanovilo nové standardy. I když by určitě bylo skvělé, aby se ho prodalo hodně moc kusů, náš záměr byl naplněn už jeho natočením. Možná náš reunion může inspirovat mnohé další kapely k vzájemné podpoře. Aby si lidi řekli, že se sice můžou na čas rozejít, ale stejně tak se k sobě můžou v pohodě vrátit."

Johnny Depp

15. srpna 2006 v 21:21 | Káťa |  Johnny Depp
Datum narození : 9.6.1963
Místo narození : Owensboro, Kentucky, USA
Znamení : Blíženec
Životopis :
Jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho.
Fotky

9.spřátelenej blog

15. srpna 2006 v 20:08 | Káťa |  Spřátelené blogy
Njn,zase další super blogísek s kterým sem se spřátelila....nejdete tu hlavně hodně zajímavostí,photeček o TOKIO HOTEL a dalších různých seriálech,filmech,osobností....mno,tak teď už jenom zbývá jedna věc a to jak se tam dostat...klikni ZDE a seš na super blogísku,kterýho všem doporučuju.....

8.spřátelenej blog

15. srpna 2006 v 10:58 | Káťa |  Spřátelené blogy
Jééé,tak toto je 2 blogísek mé sestry !!!! Určitě se na něj mrkněte :-D !!! Mno a jestli máte mladší sourozence,tak se tam mrkněte na 100% ,protože se týká hlavně malých dětí :-D No a teď jak se tam dostat, že ??? No,tak stačí kliknout ZDE

7.spřátelenej blog

13. srpna 2006 v 20:41 | Káťa |  Spřátelené blogy
Njn,další super blogísek,na kterej se musíte 100 % mrknout :-D nejdete tady různý nápisy,rozvrhy,ikonky...něco o TH,Olsenkách..... takže se na něj podívejte...jak ? Stačí klinkout ZDE :-D

6.spřátelenej blog

12. srpna 2006 v 0:07 | Káťa |  Spřátelené blogy
TAk toto je úžsanej blogísek...když se na něj nepodíváte o moc příjdete,protože tam je úplně všechno.......... takže stačí taky KLIKNOUT a můžete posoudit sami

5.spřátelenej blog

12. srpna 2006 v 0:04 | Káťa |  Spřátelené blogy
No jo no,tak tohle je super blogísek Suzy.... strašně se mi tady líbí ,tak se mrkněte i vy ...... stačí kliknou ZDE a můžete se podívat jako já na super blogísek :)

4.spřátelenej blog

12. srpna 2006 v 0:01 | Káťa |  Spřátelené blogy
No,já už newím,jak bych měla chválit, jsou to všechno fakt super blogy,ale ne tenhle se mrkněte,protože tam najdete hafo věcí o Olsenkách :) KLIK